samsun bayrak direkleri yapan firmalar1985 yılından beri bayrak imalatı ile beraber prinç tabela, rozet, plaket, branda, afişgibi reklam sektörüne ait geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

samsun bayrak direkleri yapan firmalarEmanet şuuruyla yerine getirdiğimiz bayrak imalatı ve kalitemizin imzası olan reklam sektörüne ait çalışmalarımızın yanı sıra motorlu otomatik bayrak sistemlerialanında da hizmet vermekteyiz. Motorlu Otomatik Bayrak Sistemlerinde de kalitenin ve güvenin adresi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

samsun bayrak direkleri yapan firmalarÖzellikle Türk Bayrağı imalatı, bayrak direklerive motorlu otomatik bayrak sistemleri imalatında şanlı bayrağımızın göklerimizi, şehirlerimizi ve binalarımızı süslemesi için otuz yılı aşkın bir süredir bir emanet şuuru ve görev aşkı ile hizmet vermekteyiz.

Bayrak Kanunuve Bayrak Tüzüğünde yer alan kanuni standartlar çalışmalarımızın temel esasını oluşturmaktadır. samsun bayrak direkleri yapan firmalarBayrak imalatıbizim için sadece bir meslek değil nesilden nesile aktarılması gereken bir emanettir.

Adım Bayrakda ürün yelpazemizin tamamında yüksek kalite ve güven firmamızın temel prensibidir.

 

samsun bayrak direkleri yapan firmalarMilli bayramlarımızın, resmi kutlama ve programların kuşkusuz en önemli görsel sembolü binaları süsleyen şanlı Bayrağımızdır.

samsun bayrak direkleri yapan firmalarMotorlu otomatik bayrak sistemleriile yüksek kalitede üretilen Türk bayraklarıve posterler uzaktan kumandaile kolaylıkla ve risk içermeksizin binaların üzerine asılır. Bu sistem ile bayrakve posterler otomatik açılır ve otomatik olarak kapanır böylelikle kolay kullanım konforunu sağlar. Adım Bayrak, Türk bayrağıve uzaktan kumandalı bayrak mekanizması üretimini yüksek bir sorumluluk anlayışı ile yerine getirmektedir.

samsun bayrak direkleri yapan firmalarOtomatik bayrak sistemibaşlatıldığında içerisinde muhafaza edildiği özel kutusundan bina üzerine mekanik olarak yerleştirilir. samsun bayrak direkleri yapan firmalarAşağıda kutulu ve yukarıda kutulu alternatifleri ile hizmetinize sunulan motorlu otomatik bayrakile bayrak ve posterler için ayrıca kaldırma, taşıma ve depolama gerektirmez.

Ata Posterleri

samsun bayrak direkleri yapan firmalarUlu önder Mustafa Kemal Atatürk’e ait posterleri dijital baskı kalitesi ile üretmenin ve sizlere ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Katalog da yer alan Ata Posterlerihem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygun bir şekilde tercih edilen ebatlarda üretilmektedir.

Dış mekanlarda kullanılan Atatürkposterleri olumsuz hava koşullarına dayanıklı rasel kumaş, mesh branda veya vinil branda seçenekleri ile üretilmektedir. Bu posterler genellikle motorlu bayrak sistemleri içerisinde yer almakta olup tercihe göre ayrıca da üretilebilmektedir.

Atatürk Posterleri Kullanım Yerleri

samsun bayrak direkleri yapan firmalarMakam odaları, Sınıflar, Eğitim merkezleri, idare merkezleri gibi çok farklı alanlarda yer alan Ata posterleri, Adım Bayrakkalite ve güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Atatürk köşeleri, Atatürk tabloları, makam arkası Atatürk panoları, Atatürk bayrakları ve diğer bir çok alanda kullanabileceğiniz Ata posterlerini, posterlerin alt kısmında bulunan sipariş numarasına göre talep edebilirsiniz.

samsun bayrak direkleri yapan firmalarBayrak direkleri yüksek kalitede paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Rüzgar, yağmur ve güneş gibi her türlü olumsuz dış mekan tesirlerine karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Siparişlere uygun olarak her ebatta üretilen bayrak direkleri, adım bayrak kalitesi ve imzasını taşımaktadır. samsun bayrak direkleri yapan firmalarSonsuz döner mekanizma sayesinde bayrak, direğe veya kendi etrafına her hangi bir dolanma sorunu ile karşılaşmadan 360 derece rüzgar yönünde sonsuz döner ve dalgalanır.

samsun bayrak direkleri yapan firmalarİç mekan ve dış mekan seçenekleri ile hizmetlerinize sunduğumuz yüksek kaliteli gönder son derece rahat kullanım imkanı sağlayan alttan mekanizmalı sistem ile üretilmektedir.  samsun bayrak direkleri yapan firmalarAlttan mekanizmalı bayrak direklerinde bayrağın kolaylıkla göndere çekilme işlemi gerçekleştirilir. Sonsuz döner sistem ile de dış mekanlarda her türlü hava koşulunda rüzgar yönüne uyumlu olarak bayrak dalgalanmaya devam eder.