istanbul otomatik bayrak sistemleri1985 yılından beri bayrak imalatı ile beraber prinç tabela, rozet, plaket, branda, afiş gibi reklam sektörüne ait geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

istanbul otomatik bayrak sistemleriEmanet şuuruyla yerine getirdiğimiz bayrak imalatı ve kalitemizin imzası olan reklam sektörüne ait çalışmalarımızın yanı sıra motorlu otomatik bayrak sistemleri alanında da hizmet vermekteyiz. Motorlu Otomatik Bayrak Sistemlerinde de kalitenin ve güvenin adresi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

istanbul otomatik bayrak sistemleriÖzellikle Türk Bayrağı imalatı, bayrak direkleri ve motorlu otomatik bayrak sistemleri imalatında şanlı bayrağımızın göklerimizi, şehirlerimizi ve binalarımızı süslemesi için otuz yılı aşkın bir süredir bir emanet şuuru ve görev aşkı ile hizmet vermekteyiz.

Bayrak Kanunu ve Bayrak Tüzüğünde yer alan kanuni standartlar çalışmalarımızın temel esasını oluşturmaktadır. istanbul otomatik bayrak sistemleriBayrak imalatı bizim için sadece bir meslek değil nesilden nesile aktarılması gereken bir emanettir.

Adım Bayrak da ürün yelpazemizin tamamında yüksek kalite ve güven firmamızın temel prensibidir.

 

istanbul otomatik bayrak sistemleriMilli bayramlarımızın, resmi kutlama ve programların kuşkusuz en önemli görsel sembolü binaları süsleyen şanlı Bayrağımızdır.

istanbul otomatik bayrak sistemleriMotorlu otomatik bayrak sistemleri ile yüksek kalitede üretilen Türk bayrakları ve posterler uzaktan kumanda ile kolaylıkla ve risk içermeksizin binaların üzerine asılır. Bu sistem ile bayrak ve posterler otomatik açılır ve otomatik olarak kapanır böylelikle kolay kullanım konforunu sağlar. Adım Bayrak, Türk bayrağı ve uzaktan kumandalı bayrak mekanizması üretimini yüksek bir sorumluluk anlayışı ile yerine getirmektedir.

istanbul otomatik bayrak sistemleriOtomatik bayrak sistemi başlatıldığında içerisinde muhafaza edildiği özel kutusundan bina üzerine mekanik olarak yerleştirilir. istanbul otomatik bayrak sistemleriAşağıda kutulu ve yukarıda kutulu alternatifleri ile hizmetinize sunulan motorlu otomatik bayrak ile bayrak ve posterler için ayrıca kaldırma, taşıma ve depolama gerektirmez.

Ata Posterleri

istanbul otomatik bayrak sistemleriUlu önder Mustafa Kemal Atatürk’e ait posterleri dijital baskı kalitesi ile üretmenin ve sizlere ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Katalog da yer alan Ata Posterleri hem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygun bir şekilde tercih edilen ebatlarda üretilmektedir.

Dış mekanlarda kullanılan Atatürk posterleri olumsuz hava koşullarına dayanıklı rasel kumaş, mesh branda veya vinil branda seçenekleri ile üretilmektedir. Bu posterler genellikle motorlu bayrak sistemleri içerisinde yer almakta olup tercihe göre ayrıca da üretilebilmektedir.

Atatürk Posterleri Kullanım Yerleri

istanbul otomatik bayrak sistemleriMakam odaları, Sınıflar, Eğitim merkezleri, idare merkezleri gibi çok farklı alanlarda yer alan Ata posterleri, Adım Bayrak kalite ve güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Atatürk köşeleri, Atatürk tabloları, makam arkası Atatürk panoları, Atatürk bayrakları ve diğer bir çok alanda kullanabileceğiniz Ata posterlerini, posterlerin alt kısmında bulunan sipariş numarasına göre talep edebilirsiniz.

istanbul otomatik bayrak sistemleriBayrak direkleri yüksek kalitede paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Rüzgar, yağmur ve güneş gibi her türlü olumsuz dış mekan tesirlerine karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Siparişlere uygun olarak her ebatta üretilen bayrak direkleri, adım bayrak kalitesi ve imzasını taşımaktadır. istanbul otomatik bayrak sistemleriSonsuz döner mekanizma sayesinde bayrak, direğe veya kendi etrafına her hangi bir dolanma sorunu ile karşılaşmadan 360 derece rüzgar yönünde sonsuz döner ve dalgalanır.

istanbul otomatik bayrak sistemleriİç mekan ve dış mekan seçenekleri ile hizmetlerinize sunduğumuz yüksek kaliteli gönder son derece rahat kullanım imkanı sağlayan alttan mekanizmalı sistem ile üretilmektedir.  istanbul otomatik bayrak sistemleriAlttan mekanizmalı bayrak direklerinde bayrağın kolaylıkla göndere çekilme işlemi gerçekleştirilir. Sonsuz döner sistem ile de dış mekanlarda her türlü hava koşulunda rüzgar yönüne uyumlu olarak bayrak dalgalanmaya devam eder.