Milli bayramlarımızın, resmi kutlama ve programların kuşkusuz en önemli görsel sembolü binaları süsleyen şanlı Bayrağımızdır.

Motorlu otomatik bayrak sistemleri ile yüksek kalitede üretilen Türk bayrakları ve posterler uzaktan kumanda ile kolaylıkla ve risk içermeksizin binaların üzerine asılır. Bu sistem ile bayrak ve posterler otomatik açılır ve otomatik olarak kapanır böylelikle kolay kullanım konforunu sağlar. Adım Bayrak, Türk bayrağı ve uzaktan kumandalı bayrak mekanizması üretimini yüksek bir sorumluluk anlayışı ile yerine getirmektedir.

Otomatik bayrak sistemi başlatıldığında içerisinde muhafaza edildiği özel kutusundan bina üzerine mekanik olarak yerleştirilir. Aşağıda kutulu ve yukarıda kutulu alternatifleri ile hizmetinize sunulan motorlu otomatik bayrak ile bayrak ve posterler için ayrıca kaldırma, taşıma ve depolama gerektirmez.

Motorlu otomatik bayrak sistemleri, Milli bayramlar ve özel merasimlerde Türk Bayrağı ve posterlerin asılıp sökülmesi gerekliliği ortadan kalkar. Sistem otomatik olarak çalışır. Yüksek alanlarda sergilenen bayrakların asımı aşamasında insan gücü kullanılmadığı için iş güvenliği açısından da bir tercih nedenidir.

Tüm Türk bayrağı kategorilerinde ve motorlu bayrak sistemlerinde üretilen bayraklarımız Bayrak kanunu ve tüzüğünde yer alan standartlara uygun olarak üretilmektedir. Özellikle Resmi kurumlar başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşların motorlu bayrak sistemi uygulamalarında yasal standartlara uygun ürünleri tercih etmeleri kanuni bir sorumluluktur.  Otomatik sistemde üretilen Türk Bayrağının, Mevzuatta yer alan ebatlara ve standartlara uygun ve yüksek kalitede olması firmamızın temel prensibidir. Adım bayrak motorlu bayrak sistemleri iki yıl garantilidir.

Uzaktan kumandalı bayrak sistemi tercihlerinizde kullanım alanı ve bina özelliklerine göre aşağıda kutulu, yukarıda kutulu seçenekleri ile tam otomatik sistem veya yarım otomatik sistem alternatifleri ile hizmetinize sunulmaktadır. Türk bayrağının yanı sıra Motorlu Atatürk Posteri ve diğer posterler de bu mekanizma ile üretilebilmektedir.

Otomatik bayrak  , dış mekan kullanımına uygun yüksek kaliteli malzemeden lonjon ve dispers baskı sistemleri uygulanarak üretilmektedir. Güneş, yağmur ve rüzgar gibi olumsuz faktörlerden diğer baskı türlerinden farklı olarak uzun süre etkilenmez, dayanıklı ve sağlamdır.