Bayrak direkleri yüksek kalitede paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Rüzgar, yağmur ve güneş gibi her türlü olumsuz dış mekan tesirlerine karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Siparişlere uygun olarak her ebatta üretilen bayrak direkleri, adım bayrak kalitesi ve imzasını taşımaktadır. Sonsuz döner mekanizma sayesinde bayrak, direğe veya kendi etrafına her hangi bir dolanma sorunu ile karşılaşmadan 360 derece rüzgar yönünde sonsuz döner ve dalgalanır.

İç mekan ve dış mekan seçenekleri ile hizmetlerinize sunduğumuz yüksek kaliteli gönder son derece rahat kullanım imkanı sağlayan alttan mekanizmalı sistem ile üretilmektedir.  Alttan mekanizmalı bayrak direklerinde bayrağın kolaylıkla göndere çekilme işlemi gerçekleştirilir. Sonsuz döner sistem ile de dış mekanlarda her türlü hava koşulunda rüzgar yönüne uyumlu olarak bayrak dalgalanmaya devam eder.

Türk bayrağı, yabancı devlet bayrakları, kurum ve kuruluş bayrakları ile şirketlerin kurumsal vitrininde en önemli unsurlardan olan logolu bayraklar, sonsuz dönerli paslanmaz çelik bayrak direkleri ile sorunsuz bir şekilde arzu ettiğiniz mekanlarda yerini alarak kurumsal kimliğinizi en prestijli şekilde ifade eder. Adım bayrak olarak bayrak imalatı, motorlu bayrak sistemleri ve bayrak direği imalatı ile şanlı bayrağımıza yüksek kaliteli çalışmalarımız ile hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Diğer ürün yelpazemiz ile beraber bayrak direklerimiz de pek çok kurum ve kuruluşun kurumsal vitrininde yerini almaktadır.

Siparişinize uygun olarak üretilen paslanmaz çelik gönder, firmamızın profesyonel ekibi tarafından güvenli bir şekilde monte edilmekte ve kullanımıza hazır hale getirilmektedir.