çukurambar ata posterleri yapan firmalar1985 yılından beri bayrak imalatı ile beraber prinç tabela, rozet, plaket, branda, afişgibi reklam sektörüne ait geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

çukurambar ata posterleri yapan firmalarEmanet şuuruyla yerine getirdiğimiz bayrak imalatı ve kalitemizin imzası olan reklam sektörüne ait çalışmalarımızın yanı sıra motorlu otomatik bayrak sistemlerialanında da hizmet vermekteyiz. Motorlu Otomatik Bayrak Sistemlerinde de kalitenin ve güvenin adresi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

çukurambar ata posterleri yapan firmalarÖzellikle Türk Bayrağı imalatı, bayrak direklerive motorlu otomatik bayrak sistemleri imalatında şanlı bayrağımızın göklerimizi, şehirlerimizi ve binalarımızı süslemesi için otuz yılı aşkın bir süredir bir emanet şuuru ve görev aşkı ile hizmet vermekteyiz.

Bayrak Kanunuve Bayrak Tüzüğünde yer alan kanuni standartlar çalışmalarımızın temel esasını oluşturmaktadır. çukurambar ata posterleri yapan firmalarBayrak imalatıbizim için sadece bir meslek değil nesilden nesile aktarılması gereken bir emanettir.

Adım Bayrakda ürün yelpazemizin tamamında yüksek kalite ve güven firmamızın temel prensibidir.

 

çukurambar ata posterleri yapan firmalarMilli bayramlarımızın, resmi kutlama ve programların kuşkusuz en önemli görsel sembolü binaları süsleyen şanlı Bayrağımızdır.

çukurambar ata posterleri yapan firmalarMotorlu otomatik bayrak sistemleriile yüksek kalitede üretilen Türk bayraklarıve posterler uzaktan kumandaile kolaylıkla ve risk içermeksizin binaların üzerine asılır. Bu sistem ile bayrakve posterler otomatik açılır ve otomatik olarak kapanır böylelikle kolay kullanım konforunu sağlar. Adım Bayrak, Türk bayrağıve uzaktan kumandalı bayrak mekanizması üretimini yüksek bir sorumluluk anlayışı ile yerine getirmektedir.

çukurambar ata posterleri yapan firmalarOtomatik bayrak sistemibaşlatıldığında içerisinde muhafaza edildiği özel kutusundan bina üzerine mekanik olarak yerleştirilir. çukurambar ata posterleri yapan firmalarAşağıda kutulu ve yukarıda kutulu alternatifleri ile hizmetinize sunulan motorlu otomatik bayrakile bayrak ve posterler için ayrıca kaldırma, taşıma ve depolama gerektirmez.

Ata Posterleri

çukurambar ata posterleri yapan firmalarUlu önder Mustafa Kemal Atatürk’e ait posterleri dijital baskı kalitesi ile üretmenin ve sizlere ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Katalog da yer alan Ata Posterlerihem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygun bir şekilde tercih edilen ebatlarda üretilmektedir.

Dış mekanlarda kullanılan Atatürkposterleri olumsuz hava koşullarına dayanıklı rasel kumaş, mesh branda veya vinil branda seçenekleri ile üretilmektedir. Bu posterler genellikle motorlu bayrak sistemleri içerisinde yer almakta olup tercihe göre ayrıca da üretilebilmektedir.

Atatürk Posterleri Kullanım Yerleri

çukurambar ata posterleri yapan firmalarMakam odaları, Sınıflar, Eğitim merkezleri, idare merkezleri gibi çok farklı alanlarda yer alan Ata posterleri, Adım Bayrakkalite ve güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Atatürk köşeleri, Atatürk tabloları, makam arkası Atatürk panoları, Atatürk bayrakları ve diğer bir çok alanda kullanabileceğiniz Ata posterlerini, posterlerin alt kısmında bulunan sipariş numarasına göre talep edebilirsiniz.

çukurambar ata posterleri yapan firmalarBayrak direkleri yüksek kalitede paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Rüzgar, yağmur ve güneş gibi her türlü olumsuz dış mekan tesirlerine karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Siparişlere uygun olarak her ebatta üretilen bayrak direkleri, adım bayrak kalitesi ve imzasını taşımaktadır. çukurambar ata posterleri yapan firmalarSonsuz döner mekanizma sayesinde bayrak, direğe veya kendi etrafına her hangi bir dolanma sorunu ile karşılaşmadan 360 derece rüzgar yönünde sonsuz döner ve dalgalanır.

çukurambar ata posterleri yapan firmalarİç mekan ve dış mekan seçenekleri ile hizmetlerinize sunduğumuz yüksek kaliteli gönder son derece rahat kullanım imkanı sağlayan alttan mekanizmalı sistem ile üretilmektedir.  çukurambar ata posterleri yapan firmalarAlttan mekanizmalı bayrak direklerinde bayrağın kolaylıkla göndere çekilme işlemi gerçekleştirilir. Sonsuz döner sistem ile de dış mekanlarda her türlü hava koşulunda rüzgar yönüne uyumlu olarak bayrak dalgalanmaya devam eder.